Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Според наскоро проведено преброяване от Централното статистическо бюро на Палестинската автономия, населението в сектора на Газа за последните десет години на въоръжен конфликт се е увеличоло с 40 процента. С КАКВО ги обстрелват?!!!
Политически 3,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спасителят на плажа вижда давещ се човек и го спасява. Когато излизат от водата младежът вижда, че е спасил Томас Лафчис, президента на Левски. - Ти знаеш ли кой съм? Аз съм Лафчис. Благодаря, че ми спаси живота. Имам много пари. Поискай си каквото искаш и ще ти го дам. - Искам да ми платиш един парцел на гробището в Орландовци. - Защо точно това искаш? - Защото баща ми е от Славия и като разбере, че съм те спасил ще ме убие. Пътували американският, френският и българският президент в един самолет. Летейки над Америка, видели двама алпинисти да се катерят по една планина, като от време на време се обръщали и взаимно си помагали. Американският президент казал гордо: - Девизът на американските алпинисти е: "Приятел в нужда се познава!" Прелитайки над Франция, видели също така двама алпинисти да се катерят по една планина, като ту единият дърпал нагоре другият, ту обратното. Френският президент казал гордо: - Девизът френските алпинисти е: "Алпинист за алпинист и брат!" Когато прелетели над България, видели двама алпинисти да се бутат и бият на една планина. Бъргарският президент пояснил: - Нашият девиз е: "Аз няма да се кача, но и ти няма да се качиш!" Зима. По улицата върви млад човек, смее се гръмогласно и си говори сам. Едно от двете: трева, или блутут. трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия: -Защо ти е насинено окото? -Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото. Попитали втория.Пак същата история. -Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи. Попитали третия: -А ти пък целия си пребит. :(.Защо така? -Вие знаете ли кво е кит? На вратата на кабинета има табелка: ПСИХОАНАЛИТИК. Една жена се приближава до вратата и под табелката прикрепя картонче с надпис: И ПСИХОПАТ (по съвместителство!!!) Ропот на възмущение от опашката пред кабинета: - Госпожо, какви ги вършите?! - Знам аз какви ги върша! Аз съм жена му!