Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама гинеколози в стриптийз бар. Единият мърмори: - Скука... Другият: - Вярно, дай по-добре да ходим на работа.
Разни 1,993 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рафаел Бенитез: - Нешето ново крило е на стойност 5 милиона паунда и го наричам "играча чудо". Сър Алекс Фъргюсън: - Защо пък го наричаш така? Рафаел Бенитез: -Ами, защото като го гледам, всеки път се чудя защо го купих! Мъж се прибира от пазар. Жена му взима плика с покупките и почва да ги слага в хладилника. Жената недоумяващо: - Виж, продали са ти една полупълна бутилка бира! Мъжа: - Хм...какво съм купил...(вади касовата бележка) да, бе! Една пълна, една полупълна и още четири празни. Мъж към жена си: - Скъпа, не трябва да ходим на море тази година. - Защо? - Вкъщи имаме отлив на приходи и прилив на сметки. Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва: - Ние в Япония работим по осем часа - два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа - щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония... - Какво ще направиш ако спечелиш един милион долара? - Ще си купя 671 140 евро.