Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В автобус от градския транспорт се возят хора, обаче шофьорът кара много нервно, дава рязко газ, натиска спирачките и лашка хората напред-назад. По едно време един пътник не издържал и се провикнал: - А стига, бе! К’во си ни разлашкал напред-назад, да не возиш говеда? Шофьорът отговорил през рамо: - К’во се качи, т’ва возим, господине!
Разни 2,375 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж трябва да е два пъти по-умен от която и да е жена за да свърши една работа толкова добре колкото нея. За щастие това НИКАК не е трудно.... - Докторе, на жена ми й падна гласът, какво да правим? - Опитай довечера да се прибереш у дома в три през нощта. Светлината е най-бързото нещо във Вселената, защото при измерванията Чък Норис го е мързяло да бяга! Полицай спира шофьор за рутинна проверка. Оказва се обаче, че той е изряден от всякъде. Тогава полицаят му казва: - Приятел, ела да изпием по едно питие. Имам едно шишенце коняк в колата. - А старши моля те, та аз съм на път! - Виж кво бе, мой човек, шофиране в нетрезво състояние 100лв., неподчинение на длъжностно лице 200 лв, така че избирай сам. Българин отива в Израел и иска да види забележителностите на страната. Хваща такси и казва на шофьора да го закара там, където евреите плачат и си удрят главите в стената, имаики предвид Стената на плача. Шофьорът, без да се колебае, го закарал до сградата на Данъчното...