Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В автобус от градския транспорт се возят хора, обаче шофьорът кара много нервно, дава рязко газ, натиска спирачките и лашка хората напред-назад. По едно време един пътник не издържал и се провикнал: - А стига, бе! К’во си ни разлашкал напред-назад, да не возиш говеда? Шофьорът отговорил през рамо: - К’во се качи, т’ва возим, господине!
Разни 2,376 прегледа
Следващ →

Още вицове

Два заека от гората си купили шише ракия. Сядат да пият, обаче нямат нищо за мезе. Гледат - на едно дърво седи врана с парче сирене в човката. Единият отива до дървото и казва: - Мараба, врано! Тя мълчи. - Искаш ли да поркаш с нас? - ДА! - изграчила "проклетата" птица. Сиренето пада, зайците го взимат и си пият и мезят сами. На следващия ден зайците отново мъкнат шише ракия и пак нямат мезе. На дървото отново седи враната с парче сирене. - Врано, искаш ли да поркаш с нас? Мълчание... Заекът вади чаша и започва да налива... - Стига ли ти толкова? Враната: - Да! - изцепила се оная пак... Сиренето пада и... т.н... На третият ден всичко се случва отново. - Врано, ще поркаш ли? Мълчание... Заекът налива... - Стига ли толкова? Мълчание... - Ти кво, ма? Мислиш си, че искам да те прекарам ли? - ДА! Върви си Зайо през гората и едвам носи един огромен плазмен телевизор.Среща го вълкът и го пита: -Къде си помъкнал тая плазма бе, Зайо? -В къщи. -Е, откъде намери толкова пари!? -А, пари.Срещнах сутринта Кума Лиса и тя ме покани у тях да пийнем по едно.По някое време обаче, както си пийвахме, Кума Лиса взе,че се съблече гола, легна на дивана и каза: -Зайо, вземи най-ценното от мен! -А стига, бе!И ти кво? -Ми, кво.Нали виждаш, помъкнах плазмата. Един маж отишъл на лекар и казал: - Докторе имам проблем. Доктора казал: - Ами кажи, да видим дали мога да го разреша. - Вчера дойде комшийката у нас и се заприказвахме, приказвахме, приказвахме и се наебахме. Доктора казал: - Ми няма лошо, кво толкова - изневерил си един пат на жена си - няма нищо! - Да, ама на другия ден дойде и балдъзата и с нея се заприказвахме, приказвахме, че зехме и се наебахме. - Ми няма проблем какво толкова ся? - То хубаво, ама на по-другия ден дойде у нас комшията, зехме да говорим, приказвахме, приказвахме и зехме, че се наебахме. Доктора казал: - Айде тръгвай, тръгвай, че май много се заприказвахме с тебе. Един митничар проверявал напращяла млада дама за стоки с двойна употреба. Пъргавите ръце на митничаря стигнали до невероятните гърди на проверяваната. Той ги подхванал здраво, размесил ги, и извъднъж дланите му застинали върху гърдите. Митничарят се вцепенил, очите му се оцъклили, а по врата му се стекла издайна капка пот. "Какво правиш, бе, простак! Веднага да си махнеш ръцете оттам!" - развикала се жената. А митничарят с треперещ глас отвърнал "Да ги махна, ама не смея! Натиснах две копчета и сега ме е страх нещо да не гръмне". Отива един студент за риба на реката, минава покрай някакъв дядка, който седнал да лови и той риба и сяда близо до него. За час-два пича напълнил кошчето и си тръгва... Минава покрай дядката, а онзи го пита: - Абе момче, аз седя тук от сутринта и не съм хванал нищо, ти за нула време напълни кошчето!! На каква стръв ги ловиш?? Пича бил майтапчия и му казал: - Деде, ловя ги на хапчета за трипер. А оня: - Ами от къде да си взема и аз от тази стръв?? Студента му казал: - Отиваш в аптеката и там ще ти дадат. На другият ден дядката отива в аптеката и казва на аптекарката - Дай ми булка хапчета за трипер!! Погледнала го аптекарката и попитала: - Абе, деде и ти ли хвана?? А дедето отговорил: - Не съм, но знам едно място утре като отида със сигурност ще хвана!!!