Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
След като "Рубин" победи "Барселона" с 2:1 на "Ноу Камп"‎, ръководството на Барселона е предложило да плати на Батков 40 милиона..само да вкара четирима левскари в "Рубин".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жената иска да отдели за флирт, любов и секс точно толкова време, колкото и мъжът отделя за флирт, любов, секс и компютър.
Бисери
03.10.2017
3,304 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иванчо, какво ще кажеш на майка си като се върне от работа и те попита колко чаши с гроздова ракия съм изпил? - Не се плаши, татко. Ще й кажа, че мога да броя само до осем!
Когато Виктор Юго трябвало да мине границата на път за Прусия, митничарят го попитал: - С какво се занимавате? - Пиша!? - Аз питам с какво изкарвате прехраната си! - С перото. - А-ха, добре! И записал на съответния формуляр: "Виктор Юго - търговец на пера".
Чапаев и Петка хванали един от белите. Мислили си как да го накажат. - Ще го разстреляме! - предложил Петка. - Малко му е, Петка, малко му е. - отвърнал Чапаев. - Ще го обесим! - рекъл Петка. - Малко му е, Петка, малко му е. - Ще го завържем и ще си пием водката пред него и няма да му дадем - нито една капка! - Ех, Петка, какъв садист си само - казал Чапаев.
- Довечера сме у нашите. - Добре, мила. - Да не вземеш пак да се напиеш? - Тогава за какво ще ходим?!
Двама наркомани се разхождат по улицата, но виждат патрулка и единия казва на другия: - Усмихни се, патрулка!!! След 5 минути пак му казва: - Стига си се усмихвал. Вече сме в патрулката.