Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Аз може и да греша, но google надали :-)! Просто напишете "простак" в google и го вижте!
Програмисти 3,325 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вили направи шопска салата. Сложи я пред Мишо и седна срещу него. Втренчи се в чинията му. Само ако приятелят й знаеше какво беше правила преди това с краставицата, която ядеше... Един студент от СУ срещнал свой приятел - студент в МЕИ. - Е, как са мацките в МЕИ-то? - Абе, ужасна работа, от грозна по-грозна... Но това не е най-лошото... - А кое е най-лошото? - Ами, най-лошото е, че вече почнаха да ми харесват. Четирима мъже седели в бар, когато единият станал и отишъл до тоалетната. Докато го нямало, другите трима се заговорили за синовете си. Първият казал: - Моят много ме притесняваше. Чудех се дали ще излезе нещо от него. Но сега съм доволен от него. Има магазин за автомобили и наскоро купи на най-добрия си приятел нова кола. Вторият казал: - Моят хич не го биваше в училище. Носеше само двойки. Но се оправи. Сега се гордея с него. Има банка и наскоро подари на най-добрия си приятел акции за един милион долара. Третият казал: - И на моя син не му вървеше в училище, но сега се справя добре. Има зоомагазин и наскоро подари на най-добрия си приятел кученце. В този момент четвъртият мъж се върнал от тоалетната. - Говорехме за синовете си - казали другите. - Моят ми носеше само главоболия - споделил четвъртият. - Педал е, обаче всичко се оправи. И много го харесват. Наскоро един от гаджетата му му купи нова кола, друг му даде акции за един милион долара, а трети му подари кученце. Мъж се прибира късно вечерта. Бележка на масата: "Твоята вечеря се намира в стомаха на кучето." Ако искате да узнаете недостатъците на някое момиче, похвалете я пред приятелките й.