Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нощният пазач на гробищата влетява при началника си и виква: - Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук. - Защо бе? - Ами ходя наоколо и какво виждам - навсякъде само надписи - "тук почива еди-кой си", "тук намери вечен покой еди-кой си", "спи спокойно, дядо...". И какво - всички спят и си почиват, само аз бачкам!
Разни 1,805 прегледа
Следващ →

Още вицове

На гроба ми, само тебешир недейте да носите. Да си умра спокойно. Учител по информатика в МГ Обява в Интернет:"Мъж, 40 години търси секс". Сега седя и мисля - има проблем с пунктуацията или това е някаква пълна трагедия? Две борчета Иво и Цоньо, развълнувани от това, що е то хакерството, решили една вечер да се пробват. На другия ден отиват на работа при шефа: - Какво правихте снощи бе, Иво? - Занимавахме се с хакерство, шефе. - А къде е Цоньо? - Беше му слаба защитата, шефе, и го хакнах доста сериозно. В ортопедията е. Баба разказва на внучката си, че по нейно време не е имало нито автомобили, нито телевизори, нито кина... - А тогава какво сте правили? - Живеехме, детето ми, живеехме... Един цар имал три дъщери. Решил да ги омъжи и им дал по един лък и една стрела, и им казал: -В което царство падне стрелата, там ще се омъжите! Най-голямата стреляла, стрелата паднала в Златното царство с прекрасен принц, в двореца всичко било от злато. Омъжила се там. Средната сестра стреляла, стрелата паднала в Сребърното царство с прекрасен принц. В двореца всичко било от сребро. Омъжила се и тя. Най-малката стреляла, стрелата паднала в едно блато. Търсила я тя и накрая я намерила в устата на един жабок. Била чувала за принца превърнат в жабок от зла вещица и решила , че е той. Навела се да го целуне и да развали магията, но не се получило нищо, целунала го пак -нищо, целунала го трети път и пак нямало резултат. Тогава жабокът проговорил с човешки глас: -С целуване не става, май ще трябва да ми духаш! ! !