Двама си говорят:
- Чу ли, щяло да има полицаи под прикритие?
А другия:
- Това вече е нагло! Не стига е е бъкано с престъпници под прикритието на полицията, ами сега и ще се плаща за това!
Жена кара колата си и по едно време спира, ще паркира от дясната страна на улицата. Намалява, спира, дава заден и "тряс" - удря задната кола. Превключва на първа и отново "тряс", после пак задна - пак "тряс", пак първа - пак "тряс". По едно време към нея се приближава полицай и я пита:
- Извинете, госпожо, вие по слух ли паркирате?