Отива един човек на доктор и казва:
- Докторе, не съм срал от 1 седмица.
Доктора му дава хапчета и казва:
- Тези хапчета ще те разхлабят.
Връща се същия човек след 3 дена и казва:
- Докторе, не помагат.
Доктора му дава едно шишенце и казва:
- Капваш 3 капки от шишенцето и така ще те разхлаби, че ще си исереш червата.
Отива си човека, изпива цялото шишенце - пак нищо. Връща се при доктора и казва:
- Докторе, нищо не става!
Доктора изумен как така бе и го пита:
- Абе ти какво работиш?
Оня отговаря кадрови войник. Доктора:
- Абе така кажи бе, ей ти 10 лева, върви наяж се и се исери като хората.
Представители на различни народи се събрали на една маса в ресторант. Всеки си поръчал по чаша вино, но когато донесли виното се оказало, че във всяка чаша има муха.
Шведът поискал ново вино в същата чаша.
Англичанинът - ново вино в нова чаша.
Финландецът махнал мухата и изпил виното.
Китаецът изял мухата, но оставил виното.
Евреинът уловил мухата и я продал на китаеца.
Българинът изпил две трети от чашата и помолил да му го сменят.
Норвежецът взел мухата и отишъл да лови риба.
Ирландецът удавил мухата във виното и я подхвърлил в чашата на англичанина.
Американецът започнал съдебен процес за три милиона и половина долара за морални щети.
Шотландецът хванал мухата за гърлото и завикал:
"Твойта мамичка, сега да изплюеш всичко, което си изпила!"