Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва: - Какво гледаш и умуваш бе комши? Мутрата му отговаря: - Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана. Комшията му казва тогава: - Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!? Мутрата му казва: - А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.
Борци 3,871 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо към майка си: - Мамо, днес ме вика директорът на училището и ме пита имам ли по-малки братя и сестри. Казах му че нямам. - Правилно си отговорил. А той какво каза? - Нищо, само че много се зарадва… Моряк се развежда с жена си. Съдията го пита: - Господине, бихте ли обяснили на уважаемия съд, защо искате развод! - Прибирам се аз, след 1 дълго плаване, 4 месеца, и веднага се хърлям върху жена си. Целувки, страсти, секс. Добре, ама после и оставям 100$, пък тя ги взима и ми връща ресто 50. Съдят Марийка за нанесени средни телесни повреди на Иванчо. Преди прочитане на присъдата, съдията я пита: - И все пак кажете, защо сте пребили така жестоко вашия приятел? - Него ден вечерта ме взе от офиса, заведе ме у тях, в хола беше сервирана вечеря със свещи, след вечерята отидохме в спалнята, тиха секс-музика, съблякох се и легнах и той ми каза: - Днес е първи април мила... Един студент отива на изпит с три бутилки вносен алкохохол, дава ги на професора и му казва: - Пишете ми три! - Благодаря, ще взема само две! Обсъждат алкохолик на събрание. -Толкова е напрегната обстановката в света в момента, а вие само пиете ли, пиете! Вие знаете ли поне какво е ядрена война? -Разбира се! -Какво е! -Влизаш в кухнята, отваряш крана и потича водка... -Е, това е! Пак е препил...Има халюцинации. -Влизаш в банята, а там от крана водка се лее... -Ненапил се! -Излизаш на балкона , а навън вали водка... -И какво? -Ама няма кой да пие!!!