Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища... абе ужас отвсякъде!
Отишли катаджии на местопроизшествието. Един от тях прави опис:
- Една ръка... на паважа, един крак... на паважа, ухо... на паважа, глава... на тортоа..., на тотроа..., на тотора... (подритнал я) на паважа...
Карам си Поршето аз и ме спира някакъв и пита:
- Ква ти е заплатата, а? Кажи ква ти е заплатата?
- Е па 150лв. - му казах аз.
- Е как 150лв, бе?!? Виж - Порше караш!
- И кво от това? - му отвърнах - Аз като бях в казармата, ми даваха по 10лв, а карах танк!