Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ставане сутрин точно в пет, независимо колко е часът! Военен
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Барак Обама се изкъпа в Мексиканския залив, той си е черен и му е все тая...
Политически
03.10.2017
2,902 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно борче излиза от кафенето и вижда как врабче му се изхожда върху предния капак на белия мерцедес. Опитва да го хване, но птичето излита. Борчето сяда намусено в колата и минаващ човек, видял всичко, му подава кърпичка и казва: - На - избърши го. - Да бе, ей сега, веднага ще тръгна да го гоня.
Пиян мъж се прибира в три през нощта. Жена му почва да се кара: - Погледни в колко се прибираш! Пияния: - Кой ти е казал, че се прибирам? Дошъл съм само да си взема китарата.
Трима старци болни от Паркинсон се срещат в градинката. - Братлета много лошо бе. Докато си изям супата и всичко се разлива. Все съм си гладен! - казва първия. - Абе не е чак толкова лошо, бе! Аз като пия, повечето ми се разлива и не се напивам никога. - законтрил го втория. - Направо си е супер. Аз докато се изпикая и се изпразня поне два пъти. - изрепчил се третият.
Асан навива Айшето да се вземат: - Айде, ма Айше, аз имам два. Вечерта Айшето се възмущава: - Що ме излъга бе? - А, дадох единия на комшията на заем. На другия ден: - Асане, ти си голям будала бе, що си му дал по-хубавия?
Докато преглеждал пациент, лекар постоянно си мърмоел: - Добре, добре, добре! Ей-й много добре! Пациентът се изнервил и попитал: - Докторе, кажете какво ми е, защо постоянно повтаряте \"добре\"? Докторът: - Казвам добре, че и аз не съм болен от тази болест.