Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Деца се чудят какво да правят. - Хайде да си играем на мъж и жена! - предлага едното. - Не мога. Обещах на мама днес да не се карам с никого!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Борче към майка си: - Мамо, искам да се оженя! - Още си малък, сине. Още не ти е дошло времето. - Как да съм малък бе мамо? Вече навъртях 40. - Е да, де. Ама нали се разбрахме първо да завършиш осми клас.
Любими Герои
03.10.2017
3,093 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов посети новата обсерватория и откри нов кратер на обратната страна на Луната.
Защо Бойко Борисов не присъства на церемонията по встъпването в длъжност на Патриарх Неофит? Ми неделя, почивен ден, играе се мач...
Мъж влиза в бензиностанция и пита: — Кой е шефът? — Аз! — Трябват ли ви работници? — Не, целият щат е зает. — Ами тогава нека някой да дойде най-накрая да ми напълни резервоара!!!
Събрали се трима стари приятели да се почерпят - митничар, данъчен и инспектор ХЕИ. Късно вечерта сервитьорът им носи сметката - 200 лв. Данъчният: - Абе добре, ама дали касовият апарат работи... Сервитьорът бяга при шефа и оня му казал: - Намали им цената, че да си ходят. Отива сервитьора при компанията: - Извенете, сбъркал съм, 100 лв. е сметката. Инспектора от ХЕИ: - Добре, амо ако вляза в кухнята, кой знае какви буклуци ще намеря... Пак бяга сервитьора при шефа, а той му се скарал, че не е намалил повече сметката. Сервитьора отново отива при компанията: - Абе пак грешка, 50 лева е. А митничарят казал: - 50, 50, добре давай ги и да си ходим!
Тя се погледна в огледалото и сложи на масата още една бутилка водка.