Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятелки: - Мъжът ми толкова често говори на сън, че просто подивявам! А твоят говори ли? - Не, само се усмихва, мръсникът...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Между приятелки: - Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за когото искам да се омъжа. Важното е да е добър човек, културен, възпитан... Как мислиш, дали са останали още такива милионери?
Тъпизми
03.10.2017
2,700 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ти да не си нудист? - Да. Как се сети? - Цял ден ходиш с разкопчан цип.
- Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят. - Не, нямам. - А какъв е този слон с хляб в ушите? - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич!
В купето на луксозен влак пътуват англичанин, французин и наш Бай Ганьо. По едно време англичанинът, загледан през прозореца, казва: - Моята Джоузефин е толкова изящна и грациозна, че ми напомня на английска хрътка. След половин час се обажда французинът и нежно казва: - Моята Жаклин е толкова пухкава, нежна и мила, че ми прилича на френска булонка. Ганьо седял, въртял се и накрая, излизайки от купето, за да запали цигара, се обърнал към двамата господа и заявил: - Абе и моята Мара е една кучка, ама баш каква порода е, не зная!
Депутат обядвал в един ресторант, но открил, че си е забравил портфейла вкъщи. - Няма да ми повярвате - казал той на собственика, но ще ви платя следващия път. - Такива случаи вече съм имал. Един художник, за да докаже, че е такъв, ми остави рисунка на една салфетка, а един балетист пък даже потанцува. А вие какво умеете да правите? - Нищо - съкрушил се клиентът. - Е, вярвам ви, че сте депутат - успокоил го ресторантьорът.
Служител на Комисията за борба с корупцията се опита да подкупи полицаи ---- Вероятно е грешка и заловения човек не е служител на тази комисия, иначе щеше да поиска подкуп, а не да даде... ---- А ако наистина е служител на таз комисия ще се оправдае, че е бил под прикритие - карал е пиян и се е опитвал да намери корумпирани полицай... ---- Най-после да се чуе нещо и за Комисията за борба с корупцията. ---- - Какво ще рече нещатен сътрудник на комисията за борба с корупцият? - Че каквото си заработи е за него... ---- - Защо се твърди, че все пак няма такъв служител? - Защото трудно ще се обясни въобще какво са правили и правят досега.