Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятелки: - Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за когото искам да се омъжа. Важното е да е добър човек, културен, възпитан... Как мислиш, дали са останали още такива милионери?
Тъпизми 2,700 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ти да не си нудист? - Да. Как се сети? - Цял ден ходиш с разкопчан цип. - Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят. - Не, нямам. - А какъв е този слон с хляб в ушите? - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич! В купето на луксозен влак пътуват англичанин, французин и наш Бай Ганьо. По едно време англичанинът, загледан през прозореца, казва: - Моята Джоузефин е толкова изящна и грациозна, че ми напомня на английска хрътка. След половин час се обажда французинът и нежно казва: - Моята Жаклин е толкова пухкава, нежна и мила, че ми прилича на френска булонка. Ганьо седял, въртял се и накрая, излизайки от купето, за да запали цигара, се обърнал към двамата господа и заявил: - Абе и моята Мара е една кучка, ама баш каква порода е, не зная! Депутат обядвал в един ресторант, но открил, че си е забравил портфейла вкъщи. - Няма да ми повярвате - казал той на собственика, но ще ви платя следващия път. - Такива случаи вече съм имал. Един художник, за да докаже, че е такъв, ми остави рисунка на една салфетка, а един балетист пък даже потанцува. А вие какво умеете да правите? - Нищо - съкрушил се клиентът. - Е, вярвам ви, че сте депутат - успокоил го ресторантьорът. Служител на Комисията за борба с корупцията се опита да подкупи полицаи ---- Вероятно е грешка и заловения човек не е служител на тази комисия, иначе щеше да поиска подкуп, а не да даде... ---- А ако наистина е служител на таз комисия ще се оправдае, че е бил под прикритие - карал е пиян и се е опитвал да намери корумпирани полицай... ---- Най-после да се чуе нещо и за Комисията за борба с корупцията. ---- - Какво ще рече нещатен сътрудник на комисията за борба с корупцият? - Че каквото си заработи е за него... ---- - Защо се твърди, че все пак няма такъв служител? - Защото трудно ще се обясни въобще какво са правили и правят досега.