Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е черно - русо, черно - русо? - Блондинка прави циганско колело.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Кога България ще бие? Когато Бербатов вкара от засада!
Спортни
03.10.2017
3,495 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек не може да живее без сърце, без черен дроб, без бъбреци...Затова пък без мозък спокойно живеят цели поколения!
В един блок на първия етаж живял професор по математика, а на втория, точно над него негов студент. Професорът обичал да си ляга рано, а младежът по ранните сутрешни часове. Имал си и ритуал - тръшвал се на кревата си, събувал си обувките и ги хвърлял със замах в двата противоположни ъгъла на стаята. Всичко това ужасно притеснявало професора и той не можел да спи спокойно. Затова взел мерки. Срещнал студента и го помолил да не си хвърля така обувките. Младежът се извинил и се разделили. Прибрал се студентът все тъй късно същия този ден, тръшнал се на леглото и хърлил лявата си обувка. После се сетил какво е обещал и съвсем внимателно поставил другата на пода. След половин час от долу се чува глас: - Хвърли и другата, че да заспя спокйно!
Лорд Тоби и съпругата му в брачното им ложе. Негърът Том свети с фенер. Лордът става: - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Ннннеееее ... Лордът се хвърля с нова страст. - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Ннннеееее ... Трети път. - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Ннннеееее ... - Еееех, Том, явно е, че ти трябва да свършиш тази работа. Дай ми фенера. Том това и чака. Том става. Лорд Тоби се обръща към съпругата си: - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Даааааааа ... Лордът към Том: - Виждаш ли бе, ИДИОТ, как се свети!!
Писмо от блондинка до дядо Мраз: "Скъпи дядо Мраз, на мен нищо не ми трябва, стига приятелките ми нищо да не получат."
Въпрос: Как може евреин да избяга от "Освиенцием"? Отговор: По комина, по комина и дим да го няма.