Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На изпит: - Професоре, толкова много зная, че не мога да го опишс думи направо. - Чудесно! Аз също не мога да изразя своето възхищение от вашите знания нито с думи, нито с цифри! Така, че до нови срещи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Пич, аз гледам "От местопрестъплението" "Ангелите на Чарли" и Касъл... Мога да направя смъртта ти да изглежда като нещастен случай.
Черен хумор
03.10.2017
2,211 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Затворник 358! Защо никой не идва при вас на свиждане? Нямате ли роднини? - Имам си, и то доста. Но те всички са тук.
- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! — Но ние сме на партера! — Добре де, тогава ще скоча пет пъти!
Един борец си пътува с колата. Пуска радиото и чува: - Вие слушате радио FM+! А борчето казва: - Тия па откъде знаят кое радио слушам!
Разговарят италианец и евреин за това коя цивилация е по-развита: - Знаеш ли, че при разкопики у нас бе открит телефонен кабел. Това показва, че в Древен Рим още преди 2 хиляди години е имало телефони - хвали се италианеца. - У нас също правиха разкопки - казал евреинът - и нищо не откриха. Това показва че по същото време нашите вече са имали безжични телефони.
Бай Ганьо и американеца се състезават кой има по-хубава къща. Отиват в Америка и американеца оставя бай Ганьо в къщата си като му казва каквото и да става да не натиска червеното копче. Минават няколко часа. На Бай Ганьо му омръзнало и натиснал копчето. От една врата излязъл един негър с ей такава патка и попитал: - С вазелин или без вазелин? - С вазелин! - казал бай Ганьо. Оня го оправил. Отиват в България. Бай Ганьо казва на американеца в никакъв случай да не натиска зеленото копче и заминава. Минават няколко часа и на американеца му омръзва и натиска зеленото копче. От една врата иализа един циганин с ей такава патка и пита: - С Вазлин или без Вазлин? - С вазелин! - въздъхнал американеца. - Вазлине! Идвай тука!