Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пич, аз гледам "От местопрестъплението" "Ангелите на Чарли" и Касъл... Мога да направя смъртта ти да изглежда като нещастен случай.
Черен хумор 2,211 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Затворник 358! Защо никой не идва при вас на свиждане? Нямате ли роднини? - Имам си, и то доста. Но те всички са тук. - Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! — Но ние сме на партера! — Добре де, тогава ще скоча пет пъти! Един борец си пътува с колата. Пуска радиото и чува: - Вие слушате радио FM+! А борчето казва: - Тия па откъде знаят кое радио слушам! Разговарят италианец и евреин за това коя цивилация е по-развита: - Знаеш ли, че при разкопики у нас бе открит телефонен кабел. Това показва, че в Древен Рим още преди 2 хиляди години е имало телефони - хвали се италианеца. - У нас също правиха разкопки - казал евреинът - и нищо не откриха. Това показва че по същото време нашите вече са имали безжични телефони. Бай Ганьо и американеца се състезават кой има по-хубава къща. Отиват в Америка и американеца оставя бай Ганьо в къщата си като му казва каквото и да става да не натиска червеното копче. Минават няколко часа. На Бай Ганьо му омръзнало и натиснал копчето. От една врата излязъл един негър с ей такава патка и попитал: - С вазелин или без вазелин? - С вазелин! - казал бай Ганьо. Оня го оправил. Отиват в България. Бай Ганьо казва на американеца в никакъв случай да не натиска зеленото копче и заминава. Минават няколко часа и на американеца му омръзва и натиска зеленото копче. От една врата иализа един циганин с ей такава патка и пита: - С Вазлин или без Вазлин? - С вазелин! - въздъхнал американеца. - Вазлине! Идвай тука!