Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена отива при един доктор и му казва: - Докторе, имам температура и ми е зле. - Ми булка, температурата се мери на три места - под мишницата, в устата и в ануса. - Ми под мишницата ме е гъдел, в устата ме е гнус, остава само в ануса. - Ми щом не искаш да си свалиш блузката, сваляй гащите. Минава се малко време и жената казва. - Докторе, това не ми е ануса! - Спокойно булка, и на мен не ми е търнометъра.
Семейни 3,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери! - Да. Намерихте ли го? - Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс? Един мъж се изпуска звучничко. Минувач, му прави забележка, как не го е срам! - А, Вие защо подслушвате чужди разговори... Иванчо си стоял на терасата. Приискало му се да си направи 1 чекия. В този момент минавала Марийка, която отивала до магазина. Направил той една бърза. След малко, обаче Марийка пак се върнала, просто забравила да купи нещо. Иванчо направил още 1 тек. Явно на Марийка не и й било ден, отново се върнала до магазина. Иванчо се провикнал от терасата: -Марийке, ти си ебаси НЕНАСИТНИЦАТА ! Зайо Байо си намерил пушка. Отишъл в гората и рекъл на Кума Лиса: - Кума Лисо, БУМ БУМ, ако не ми направиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... Кво да праи - направила. После отишъл при вълка и му казал: - Вълчо, БУМ БУМ,а ко не ми напраиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... И той направил. После отишъл при баба Меца и казал: - Бабо Мецо, БУМ БУМ, ако не ми напраиш една свирка - ЦЪК ЦЪК... аз сам ще си я направя.... - Каква е разликата между парашута и презерватива? - Ако се пукне парашута - един човек по малко, а ако се пукне презерватива - един човек повече.