Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима мъже си разказват кой какво най-обича да гледа на жена си: - Аз много си падам по циците й - казал първия. - Е аз и обожавам дупето... се усмихнал втория. - А пък аз най-много обичам да й гледам темето - въздъхнал третия.
Черен хумор 2,401 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар емигрант в Канада разправя: - От толкова години съм в тая страна, и така и не можах да разбера - какво толкова има нарисувано на знамето й, че трябва да го прикриват с листо? Явор Колев си криел електронната поща, за да не му я откраднат...( или пък за да не може да му пишете, че не си върши работата ;-) ---- - Защо си крие пощата Явор Колев? - Защото в Аграрния институт е научил как се съхранявят картофи и сега така прави с мейла си... ---- Сериозно! Някой знае ли мейла на Явор Колев? Ще получи една бира:-)! В лудницата двама луди се карат: -Аз съм пратеник на Бог! -Не!Аз съм пратеник на Бог! И така докато се карали,се приближил трети луд и казал: -Един момент!Аз никого не съм пращал! Ето как една запетая,може да определи един човешки живот: Да се обеси не,да се освободи! Да се обеси,не да се освободи! "Комиците" в отпуска, "Шоуто на Слави" в отпуска..и само ББ кара без отпуска.