Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Повече няма да се срещаме... - Бръмбарите в главата ти ли гласуваха против мен?
Бисери 3,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ходих днес аз за риба с лодката по реката и гледам едно дърво в реката се клати сериозно - ръц - ръц, ръц - ръц. Отивам там и какво да видя - един огромен шаран се чеше на дървото. Приближавам се на пръсти със серкмето и хвърлям, ама какво се заплете мрежата в дървото и серкмето падна зад мен. Обръщам се и какво да видя - вътре два заека... - Кажете, вие чели ли сте Паулу Коелю? - Не. - Простак! - А Вие?! - Аз първи попитах... КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? - наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро… Коментар от мача България - Швеция: - Трябва ни гол! Трябва ни гол... Ето, че получихме още един... Президентът Труман трябвало да реши дали да пуснат атомна бомба над Хирошима или да пратят Чък Норис. Постъпил хуманно.