Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новият плъгин System Cleaner за деловите хора: след изчистване на всякакви следи от посещения на интернет сайтове, в кеш-а на браузера в случаен ред се записват от 5 до 7 адреса на различни музеи и борсови котировки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако всички държави се управляваха от жени, то по света нямаше да има войни. Щеше да има държави, които една с друга не си говорят.
Бисери
03.10.2017
2,756 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява: Изгубено е зелено куче- десния рог е счупен, неподковани копита. Който го намери да се обърне към психиатър.
Влюбили се заека и белката, събрали се и почнали един неудържим секс. След време започнали да живеят заедно, в една хралупа. Решили да си направят детенце. И започнали да работят за него. По цял ден яко секс - вътре, вънка, на печка, пералнята, в банята...абе където им паднело. Минали се няколко месеца, ама все не се получавало. Решили те да отидат на лекар. Отиват при лекаря и му казват: - Докторе, докторе, ние сме заек и белка. - Е и? - казал той. - Ами ние много се обичаме. - Ами добре - отговорил им той. - Но искаме да си имаме бебе, какво ли не правим, ама не се получава. Да не би щото сме заек и белка? - Не, щото сте момченца!
- Сред вас, момичета, се чувствам като в Африка. - А как е в Африка? - Наоколо е пълно с крокодили.
Имаме си партия ГЕРБ, сега ще ни правят и партия ГОРД. Но най-много симпатизанти ще спечели този, който направи партия ГРИП.
Мъж подава на касиерка в банката торба и бележка на която пише: "Това е обир! Поставете всички пачки в торбата и без да привличате внимание ми я подайте!" В отговор получава бележка от касиерката: "Оправете си вратовръзката, снимат ви!"