В трамвая умира човек. Идва полиция. Разпитват пътниците:
- Не видяхте ли, че човекът до вас умира?
- Не видях - оправдава се един. - Той непрекъснато повтаряше "Лошо ми е! Лошо ми е!", но в тия времена на кого ли му е добре...
Ако не искате да чакате 30 секунди до безплатния даунлоуд, кликнете ТУК, регистрирайте се, попълвайки всички полета, въведете нарисуваните символи, влезте в пощата си, изчакайте мейла от нашия сайт, после кликнете на линка за потвърждение на регистрацията, отново се логнете в нашия сайт с вашите данни, преведете на нашата сметка 5 лева, и така след някой ден ще теглите моментално файлове!