Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По време на тренировка един от момчетата пита: - А сега какво следва, тренер? Мислил треньопът и изръсил : - Ами, момчета, хайде малко да загреем, да направим няколко дължини от мен до другото дърво!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Катаджия към шофьор: - Защо превишихте скоростта?! - Исках по-бързо да се прибера вкъщи преди да е подействала водката.
Разни
03.10.2017
2,028 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ало, Народното събрание ли е? - Да. - Искам да питам, какво ми е необходимо, за да стана депутат. - Ти луд ли си? - Да, а някакви други условия има ли?
Вратата се отвори и в стаята на красивата принцеса влезе рицарят. Красавицата плачаше на леглото си, виждайки го, тя се разплака още повече. - Утре ще ме дадат на дракона! - хлипайки, съобщи тя на рицаря. - Всяка година драконът иска да изяжда най-красивата девица от града. Това съм аз! Но защо съм толкова красива... - Ще те спася! - смело възкликнал рицарят. - Ще убиеш дракона?! - Има много по-лесен начин! - отговорил принцът, разкопчавайки си гащите вече. - А друг начин няма ли? - смутено попитала принцесата. - Мога да ти счупя носа и няма да си най-красивата. Принцесата въздъхнала и започнала да се съблича...
Една муха е кацнала на рога на един бивол. Долита друга муха и я пита: - Какво правиш? - Не ме закачай ма, не виждаш ли че орем!
Пиян мъж се прибира и жена му от вратата. - Къде са парите? - Похарчих ги. - За какво? - Купих слон. Вади левия джоб: - Ето ти едното ухо. Вади десния: - Ето ти другото ухо, а хобота знаеш къде е!
Старец влязъл в аптеката и казва на доста висок глас: - Дайте ми един презерватив! Аптекарката се изчервява и му казва тихо: - Господине, тея работи са за ухото! - Абе на мен не ми е за ухото - изкрещява той.