Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор между състезател по американски футбол и треньора му. - Колко е часът? - Сега ли?
Разни 1,957 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад. — Кво правиш бе, брато? — Как кво правя, ям. — Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад! — А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна… Много богат ще стане този, който измисли тест за бременност, който да показва не само, дали жената е бременна, но също така и от кого. Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва: - Ние в Япония работим по осем часа - два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа - щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония... Доктор към пациент: - Имам за вас една лоша, една добра и една великолепна новина. С коя да започна? - С лошата. - Вместо десния ви крак сме отрязали левия! - А добрата? - После отрязахме десния, но се оказа, че той е бил здрав! - А великолепната? - Един пациент от съседната стая иска да купи обувките ви! Толкова добри момичета, а мен все към лошите ме влече...