Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В отдел "Човешки ресурси": - Изглеждате недостатъчно подвижен за възрастта си. - На вас какво ви трябва:програмист или маймуна?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Аз съм на 50% антисемит. - Как така? - Евреите не ми харесват, но пък аз съм евреин.
Разни
03.10.2017
1,966 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иван и Киро стоят на плажа, Иван казва: - Виж го това гадже направо е супер. - Ама ти нали си женен. - Е какво от това като съм женен. - Е не е хубаво - отвръща Киро. - Еми то, ако беше хубаво и Господ шеше да е женен.
Строител пада от втория етаж. Колегите му състрадателно се събират около него и някой му поднася чаша вода. Пострадалият се намръщва и пита: — От кой етаж трябва да падна, за да получа чаша вино?
Грузинец произнася тост на руска сватба: - Да пием за тези дъбове, ... Всички руснаци вдигат чашите. - ... от които ще направят ковчези за нашите младоженци... Изумени всички оставят чашите на масата... - Нека растат поне още петстотин години!
Стандартна ситуация - съпруг се връща от командировка, съпругата е с любовник. Любовникът е на терасата. Мисли: “Какво да правя - да бях мушица, да не се забелязвам??” Глас свише: Дръпни си х** и ще станеш. Така и направил младия любовник. И наистина се првърнал в мушица. Не му стига обаче и си казва: “Ех, сега да можех и да излетя оттук!” Отново гласът свише: “Дръпни си *** още веднъж и ще излетиш!” Така и станало - излетял от терасата и кацнал на тротоара. И пак мисли: “Сега ако можех да се превърна отново в човек..” Дръпнал ГО! Гласът свише мълчи! Дръпнал отново! Гласът отново мълчи! Дърпа! Мълчание! Дърпа по-настървено! И тук гласът проговорил: - Млади човече, не стига че спите по време на моята лекция, ами и онанирате…
Майка пита сина си: - По кой тротоар се прибира баща ти, я погледни! Детето: - Ми и по двата...