Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докарват в болницата тежко ранен и сестрата го пита: - Катастрофа ли? - Не, печатна грешка в учебника по химия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Баща разбира, че дъщеря му е бременна и пита нейния приятел: - И така, ще се омъжиш ли за дъщеря ми или не? - Уау! Не знаех, че имам избор!
Семейни
03.10.2017
3,076 прегледа
Следващ →
Още вицове
Фен на Левски хванал златната рибка и както си му е реда тя предложила да му изпълни 3 желания, за да я пусне.Фена извадил снимка на жена си и казал: - Искам да направиш жена ми по-красива! - Оо, но това е много трудно, даже невъзможно, избери си нещо друго! - Добре, искам Левски да отстрани Жилина и да влезе в групите на Шампионската лига! Рибката се замислила и казала: - Я дай пак да видя онази снимка на жена ти!
Баща казва на сина си: - Хайде да изиграем един шах наум... - Хайде. Пешка Е2 - Е4. - Кон на Н6. - Кон D6 - ЕЗ. - Какво правиш? Конят така не ходи ( и му бие един зад врата) - Това е, благодаря тате. Всички фигури се разпиляха, сам си играй.
Коя пъвоаприлска шега може да се превърне в новогодишен подарък ??? - Дупка в презерватива ...
След Новогодишната нощ Снежанка и Дядо Мраз правят разбор.Тя: - Нищо не си спомням от снощи Дядо Мраз! Главата ме цепи ужасно. Кво стана? - Хм, кво стана. Последно в детската градина ти беше достатъчно фиркана, ама удари още три питиета. Тва дето танцува в началото около елхата е нищо, после прави ишерети на директора, пак нищо, ама страшния стриптийз, дето го извъртя на децата беше върхът! - Хм, а пък аз се чудя защо ми са пълни бикините с бонбони...
- Каква е разликата между бельото на бабите ни и нашето? - Едно време разтваряш гащите, за да видиш задника, а сега разтваряш задника, за да видиш гащите.