Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Модата е създадена за тези хора, които си нямат собствен вкус.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена казва на мъжът си: - Скъпи, отивам в клуба да поязда! Той само я поглежда и казва: - Знам скъпа, той конят от одеве 3 пъти звъня!
Семейни
03.10.2017
3,371 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хитлер пита три еврейчета: - Ти какво искаш да станеш? - Ами, аз искам да стана адвокат. - А ти какво искаш да станеш? - Искам да стана космонавт. - А ти какво искаш да станеш? - Аз искам да стана лекар. - Пуу, че сте нахални, аз питам сапун или веро.
Седят три кучета пред кабинета на ветеринаря - немска овчарка, сaнбернар и дог. Питат овчарката: - Какво правиш тук? - Ами бях придружител на слепец, но стопанинът ми беше голям гад - биеше ме, държеше ме гладен и един ден го прекарах през едно кръстовище на червено и един камион го премаза, та сега ме водят да ме убиват с инжекция. - А ти бе, санбернар? - Бях куче спасител и една вечер изпих всичкия коняк от буренцето на врата ми, през това време паднала лавина. Умрели 5 човека и сега ме водят за убиване. Попитали и дога за какво са го довели. - Бях домашно куче и стопанка ми беше една хубава блондинка. Един път беше в банята и се къпеше при отворена врата. Аз седях отпред и я гледах, изведнъж тя си изпусна сапуна, наведе се да го вземе и тогава не издържах, скокнах и я опънах отзад - И сега и тебе ли те чака инжекцията? - Ами-и, доведе ме да ми изпилят ноктите.
Иванчо: - Марийке,ела да си учим заедно уроците! - Нямам време,имам за учене!
Жена в родилното държи бебето в ръце, а мъжът и отвън на двора и я вика. - Пено-о-о, Пено ма, покажи се на прозореца ма! Показва се жената на прозореца, а мъжът я пита. - Какво е ма Пено? - Момче е, момче. - Е-ее добре, а на кой прилича? - И да ти кажа не го познаваш!!!
В началото на съдебния процес подсъдимият признава вината си. В края обаче отрича направените признания. Съдията пита: - Как ще обясните тази промяна в становището си? Подсъдимият отговаря: - От това, което чух от адвоката си, останах с убеждението, че не съм виновен.