Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало! Къде си? Нали каза, че след 3 ще си бъдеш вкъщи? - Е да де, ама третата нещо все още ми се опъва.
Семейни 3,379 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек на доктор и казва: - Докторе, не съм срал от 1 седмица. Доктора му дава хапчета и казва: - Тези хапчета ще те разхлабят. Връща се същия човек след 3 дена и казва: - Докторе, не помагат. Доктора му дава едно шишенце и казва: - Капваш 3 капки от шишенцето и така ще те разхлаби, че ще си исереш червата. Отива си човека, изпива цялото шишенце - пак нищо. Връща се при доктора и казва: - Докторе, нищо не става! Доктора изумен как така бе и го пита: - Абе ти какво работиш? Оня отговаря кадрови войник. Доктора: - Абе така кажи бе, ей ти 10 лева, върви наяж се и се исери като хората. Знаете ли какво е истински "Сървайвър"? Да отгледаш дете с минимална заплата в България... Два лъва седят край една медицинска чанта и въздишат: - Ех, добър ветеринар беше! - Да... Най-добрият! - Жалко, че не остана още малко от него! Да обичаш малко - няма смисъл. Да обичаш много - няма кого Бог е създал мъжа преди жената, за да му даде възможност да каже няколко думи.