Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имало един много много черен град, в които имало един много много черен квартал. В квартала имало един много много черен блок ,в които имало един много много черен апартамент, в които апартамент имало двама много много черни хора, от които единия казал.. - Защо ни трябваше да ги палим тея гуми..
Разни 2,673 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здрасти, как е в работата? - Играем на Доктор Хаус - гадаем защо зависва сървъра. Аз предлагам да направим биопсия на твърдия диска, а админът отказва да говори - докато не му дадат доза викодин! Журналист пита милионера: - Коя е най-голямата радост, която ви донесоха парите? - Жена ми спря да готви. Един мераклия слепец се обажда в един бардак по телефона и казва: Сляп съм,искам да си поръчам перверзно русо маце с големи гърди! Няма проблеми,г-не! Изпращат му на адреса мацето.То звъни,слепецът отваря вратата и го кани в хола.Застанал срещу него и пита: Руса ли си? Руса съм,даже бяло-руса! Добре,да барна гърдите! Протяга нашият ръце и бара мноого големи бомби!Браво! Первезна ли си? Много!Всичко правя! А 69 правиш ли?? Да,след два месеца ги правя и започвам 70-отговаря дъртото коте на слепеца. Две секретарки се хвалят: - Моят шеф ми повиши заплатата, когато разбра, че съм кръстила сина си на него. - А, той и моят ми я повиши, ама за това, че не дадох на сина си неговата фамилия... Защо борците винаги ходят по двама? Единия помни за къде са тръгнали, а другия за какво!