Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между мъж и жена: — Скъпи, ти държиш снимката ми в портфейла си, за да съм близо до сърцето ти, нали? — Скъпа, аз държа портфейла си в джоба на панталона си…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всяка крайност е родна сестра на ограничеността. В. Г. Белински
Бисери
03.10.2017
3,386 прегледа
Следващ →
Още вицове
Българин отишъл на специализация в Япония и минал на гости при колега японец. Там му се приходили до тоалетна, но скоро се върнал при домакина и му се оплакал , че не знае как да влезе защото вратата на тоалетната няма брава и дръжка. Японецът му казал, че тя е с фотоклетка и сензор и като стоиш пред вратата 5 сек тя се отваря, като влезеш автоматично се заключва, а като си свършиш работата и пуснеш водата автоматично се отключва. българинът харесъл технологията и си поръчал една за у тях. Когато обаче японецът дошъл в България, в дома на приятелят си на вратата все пак имало брава. на въпросът защо нашият отговорил. - то технологии технологии, ама първият път като спря тока срах от вънка, а вторият път като спря водата- спах вътре..........
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. - Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето - Не ма, виж колко желязо потъна!!
Майката пита Иванчо: - Защо не си играещ е Петьо? - А ти би ли си играла с някой, който лъже, бие сеи псува? - Не! - Виждаш ли! И Петьо не иска.
Двама мъже си говорят, като през тях минава една блондинка с малко парче хляб. И единият вика на другия: - Абе брат виж т’ва маце с парче хляб в ръката. За кво ли го носи в тоалетната.... А блондинката го чула и му казала: - Е как неможете да сте толкова тъпи... Нали все някой трябва да нахрани тоалетното пате!
Интервю в едно държавно учреждение. - Какво умеете да правите? - Ами..нищо. - Тези места вече са заети.