Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Люси, с теб трябва да се разделим! - Аз ще се самоубия! - Много приятен бонус, благодаря.
Разни 1,484 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо, Марийка и Баба Яга станали студенти, Иванчо - международни икономически отношения, Марийка - фармацевт, Баба Яга - компютърни системи и технологии. След първата година се срещат и разказват. - При нас в Икономическия - казва Иванчо - въобще не учим, само купонясваме, нон-стоп купон! - А при нас в Медицинския - казва Марийка - има много учене. Но и купони има доста. - А при нас в Техническия - казва Бабя Яга - само учене и учене. Но затова пък съм най-хубавото момиче за годината! Моята готина съседка е абсолютна параноичка. Тя си мисли, че все я зяпам, че направо я шпионирам. Тя се притеснява, че съм маниакално обзет от нея и че всеки път като чуе звук у тях тя е ...унесена? О, грешка, "ужасена", сори, не е лесно да се чете дневник през бинокъл, покачен на дърво. Търси се нов шеф на топлофикация. Изисквания: - да е нагъл до безобразие. - да не му пука, че сметките на хората са космически. - да направи лятото - зима, за да се плаща парно цяла година. - да може да се подписва, за да може да си открие сметки в Швейцария. - да умее да работи с пари - кога и колко на кого да даде. - да може да пише "Иван Костов, Антоан Николов, Румен Овчаров" без грешки, за да не затруднява след това полицията. - да е контактен - като предишния - за да се разбере със всяка политическа партия, която идва на власт, каквото трябва. - да изглежда тъпо, като го арестуват. - да е хомосексуалист, за да му харесва да лежи в килия с учтив затворник на име Трайчо. Веднъж боцманът на един кораб се напил. Капитанът написал в корабният дневник: "Днес боцманът беше пиян." На следващия ден боцманът решил да си отмъсти и написал в дневника: "Днес капитанът беше трезвен." Един мъж казал на жена си:-Жена,хайде да играем на пролет.Добре,рекла жена му.Но как се играе?-Аз ще те чукам,а ти ще цъфтиш.А тя отвърнала: -Не може ли, комшията да ме чука,а ти да ФУЧИШ?