Вуте бил най-големият свинар в околията.Много си обичал прасетата,готвел им ,чистел им,пеел им,абе гледал ги като пеленачета-такава обич,такова нещо-почти не излизал от кочината,направо бил вманиачен в отглеждането им.Един ден Нане отишъл да го търси:
-Пено,къде е Вуте?
-Как къде-при прасетата е.Лесно ще го познаеш-той е със шапка.
2-ма българи се разхождат в САЩ - Маями и гледат от един небостъргач пада една жена.
Единият се обръща към другия и казва: "Виш бе брато и американците са като нас, ебат и хвърлят"