Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пич отива в секс шоп да си купи кукла. - Каква ще желаете - по-слабичка или по-пълна? - По-пълничка. - Блондинка или брюнетка? - Брюнетка. - Да стене или да ви мърка на ухото? - Да стене. - Християнка или мюсюлманка? - Има ли някакво значение това? - Има - мюсюлманката по време на вашия оргазъм се взривява!!!
Блондинки 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса. Преди харесвах съседите си...докато не си сложиха парола на техния WiFi. В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук... Жена дава на мъжа си пари да купи нова ютия. Той обаче отива в кръчмата и ги пропива. Събужда се в кръчмата чак на сутринта и се сеща за ютията. Отива в магазин за техника и моли продавачката: - Моля ви се дайте ми една ютия. Пропих парите, а жена ми ще ме убие. - Добре. - съгласила се продавачката - Ето какво ще направим. Ще сложа ютията на масата, а ти ще удариш с оная си работа по масата. Ако ютията подскочи е твоя, но ако не стане ще ти отрежа патката. Оня замахнал с оная си работа ударил по масата и ютията подскочила. Доволен се пребира вкъщи и показва ютията на жена си. Тя е малко учудена, но не задава въпроси. Лягат си двамата, но на сутринта жената се събужда от някакво думкане в кухнята. Отива там и гледа мЪжа си. Пита го: - Кво правиш бе? - Нищо бе. Тренирам за хладилник. Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват: — Трябва първо да се идентифицирате. Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва: — Да аз съм.