Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо калинките ядат листни въшки, а не срамни въшки? Ами, защото повечето хора се притесняват да си пуснат калинки в гащите. Очаквайте скоро отговор на въпроса какво точно значи изразът: "Имам таралеж в гащите"
Бисери 3,424 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад послушник пристига в манастир и игуменът го развежда да го запознае с порядките в манастира. Влизат в една стая, в която има маса отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва: — Тук, чадо мое можеш да ядеш когато и каквото поискаш всеки ден, само в петък не! Влизат в друга стая с маса с всякакви маркови питиета. — Тук, чадо мое можеш да пиеш когато и каквото си поискаш всеки ден, само в петък не! Влизат в трета стая, пълна с раса, килимявки и прочее попски облекла. — Тук, чадо мое можеш да се преобличаш колкото искаш, всеки ден, само в петъка не! Накрая го въвежда в една малка стая, където има един долап, отваря долапа и се вижда гол задник. — Тук, чадо мое, можеш да идваш и да чукаш колкото искаш, само в петък не! Младия послушник бил много доволен и казал на игумена: — Отче Игумене, всичко в манастира много ми харесва и с радост ще остана да служа на Бога, но защо мога да ползвам всички тези блага през всички дни, освен петъка? — Защото, чадо мое, в петък ти ще си дежурен по долап. По време на тенис турнир е бил изгонен фен, който пъшкал заедно с тенисистките. - Петдесет лева назаем? - С удоволствие! Но скоро няма да ги върна. Иванчо: - Марийке, как си отнасяш към секса? - Аз не се отнасям, аз се занимавам с него! - Е, прекрасно, но по-същественно! - Положително! - Как да го разбирам в момента? - Където ме положат, там се занимавам с него.. Мъж, наблюдаващ жена си докато тя се гримира, решава да разбере кое за какво се използва. Жената: - Виж сега: първо се измивам с тази пяна за лице, следва тоник за лице, след него нанасям основата за крема, върху нея - самия крем, след крема - основа за грим, и най - накрая се слагат тониращият крем и пудрата. - Добре, защо е всичко това? - недоумява той. - Как защо?! За да се получи естествен тен на лицето, разбира се!!!