Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра се обажда в газификация: - Братле, какво става? От сутринта съм пуснал газовия котлон, а още не се е запалил. - А кибрит палихте ли? - Еййй, забравих! Сега ще запаля...
Любими Герои 2,972 прегледа
Следващ →

Още вицове