Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена отива при гинелог и казва: - Докторе, сърби ме между пръстите! И доктора: - А, тва не е за мен, ти си за дерматолог. Жената: - Ами аз вече бях при него и той ме изпрати при вас. Замислил се дотора и питал: " Къде точно ви сърби"? А жената казала: - Между двата палеца на краката!
Семейни 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

- След девет месеца ви очаква голямо щастие - вещае гадателката. - Пепел ви на езика! - стене клиентът махмурлия, напипвайки в джоба си неизползван презерватив. Буди се мъж с махмурлук, гледа се в огледалото и казва: - Не те знам кой си, но мисля да те обръсна... Доктор предписва на един полицай да се лекува със свещички. Когато болният се прибира вкъщи той вече е забравил как трябва да се приемат те и се обажда на лекаря. "Свещичките се поставят анално", казва докторът и затваря телефона. Недоразбрал, полицаят се обажда отново на доктора по същия въпрос. "Поставете си свещичките ректално", казва този път докторът видимо раздразнен и поставя слушалката обратно на телефона. Изпаднал в недоумение полицаят се обажда още веднъж. "Натикайте си тези свещички в задника!", изкрещява докторът и тръшва телефона. Окончателно объркан полицаят също затваря телефона. "Обясни ли ти как се слагат свещичките?", любопитства жената на полицая. "Не", казва полицаят. "Днес явно е много раздразнителен". Една жена родила дефектно бебе. Без тяло, без ръце и крака, само една глава. Изминало известно време, детето пораснало. Майката го слагала на прозореца да гледа навън. Един ден то видяло навън децата как играят футбол и волейбол и си мечтаело и то да може. Детето се помолило на Господ и изведнъж чудото се случило... пораснали му ръце и крака. Майка му много се зарадвала и с нетърпение очаквала баща му да се прибере за да му каже. - Скъпи, скъпи трябва да ти кажа нещо много важно... - Неее, скъпа, аз трябва да ти кажа нещо много важно, ако знаеш е ся на стълбите къв изродски паяк премазаааааах!!! В Русия думата "пия" е отговор на всички въпроси: къде, защо, какво правиш...