Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Китайците пият най-много чай! Руснаците пият най-много водка! Англичаните пият най-много уиски! Българите пият най-много на аванта!
Любими Герои 3,225 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прасчо си седял на върха над една скала и викал. - Йори-и-и! Йори-и-и! Мечо Пух дошъл и го питал. - Прасчо, какво е станало с Йори? Прасчо му теглил един шут и започнал да вика. - Пу-у-ух! Пу-у-ух! Млада жена казва на мъжа си: - Скъпи, на мен ми е скучно. Хайде да си вземем още един лаптоп! Майка към сина си: - Защо са ти червени очите? - Ами... пуших трева! - Я не ме лъжи! Пак си плакал, щото си пед*раст! Двама студенти в техничесия университет си говорят: - Какво ще правим? - Дай ще хвърляме монета: ези - ще купим бира, тура- водка, а ако остане във въздуха - ще учим... Хвърлили монетата и... тя останала във въздуха! - Мамицата им, горе физиците пак си правят опити..... Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: — Тъпо! Един от пътниците го попитал: — Защо непрекъснато повтаряте „Тъпо“? — Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака…