Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътуват Поручк Ржевски, Наташа Ростова и Пиер Безухов в карета от Москва за Санкт Петербург. Наташа говори на Пиер: - Ах, струва ми се, че с единия крак съм още в Москва, а с другия вече съм в Санкт Петербург. Пиер се опитва да остроумничи и казва: - Ех, как бих искал сега да съм някъде между Москва и Санкт Петербург, например - в Бологое. В този момент задрямвалият поручик Ржевски се събужда и се намесва: - Господа, бил съм в Бологое, да знаете, дупка страшна е.
Семейни 3,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ето още няколко "турски" фрази: радио - джангър чекмедже кинофестивал - фенер шашармасъ байрям фестивал на широкоекранното кино - коджа чаршаф фенер шашармасъ байрям GSM - сиджимка - йок лаф апаратасъ рибар - балък абдал. Обажда се мутра в компютърна фирма: - Абе, що за компютър сте ми продали?! Не работи! - А бутона "power" натиснахте ли? - Два пъти го натиснах и пак не работи! НАСА веднъж е пробвала да използва урината на Чък Норис като ракетно гориво. Експеримента днес е известен като експлозията над Хирошима. Пияна студентка влиза в квартирата на свой колега , зубър и пълен отличник , който и в момента преговаря нещо. Съблича се гола , надупила се и му казва: -Ако не ме на.беш ша пръдна! -Разкарай се , имам да уча! -Ако не ме... , и така няколко пъти. Накрая студента на издържа , отваря прозореца и крещи: -А пърди , да ти еб.а мамата! "Политически коректни" заглавия на приказки: -Тошко Афроамерикански -Снежанка и седемте вертикално-ощетени граждани -Али Баба и 40-те невинни до доказане на противното -Който не работи, не трябва да се срамува от социалните помощи