Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Господи, искам дебел портфейл и тънка талия. И моля те, не обърквай, като миналия път.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Млад водещ: - Здравейте, уважаеми зрители! Вие гледате предаването "Забравени имена". Днес гости са ни Володя Стоянов и Радо Шишарката, а първият въпрос на публиката е кой, от вас, кой е?
Професионални
03.10.2017
2,994 прегледа
Следващ →
Още вицове
И вълкът сит, и агнето цяло. Вечна памет на овчаря!
Богаташ е на смъртно легло. Извикал при себе си тримата си сина: - Оставям цялото си състояние на този от вас, който е най-мързелив. - Ела при мен, старши синко, представи си следната ситуация: търкаля се пред теб сто доларова банкнота, какво ще направиш? Старшият син: - Нищо, ще я изпратя с поглед и толкоз. - Добре, ела при мен, средни синко, представи си следната ситуация: лежи пред теб гола девойка готова на всичко, какво ще направиш? Средният син: - Нищо, ще игнорирам тази съблазън, все едно не ми се иска... - Добре, ела при мен, младши синко... Младшият син: - ТИ ЕЛА!
- А къде Ви е тоалетната? - По коридора, втората врата вляво. - А вестник има ли? - Защо? Има си тоалетна хартия! - Добре, тогава ще почета някой шампоан.
- Искаш ли да пиеш? - Искам, какво ще пием? - Кафенце... - Извинявай, непиещ съм.
Един пияница в Русия, седи пред магазин и мръзне на -30 градуса. Негов приятел минава и го пита: - Ееее, к`во праиш тука на тоя студ? Пияницата: - Абе много е зле, изпуснах си водката и сега чакам да се замръзи, че да си я прибера.