Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Родило се детенцето на Азис и Китаеца. Момченце. Гости. Светски хроникьори. Радват му се, щипкат го. Евгени Минчев отбелязва: - Какво добро детенце, не плаче, от един час се смее. Китаецът се обажда: - Абе то, ако му махна биберона от дупето, веднага ще ревне.
Семейни 3,289 прегледа
Следващ →

Още вицове

Боклука на столицата за сега в София скоро и в други градове. -Как се казва мъж,който е изгубил интелигентността си? -Вдовец. Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе! Ранна утрин. Дъщерята е за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник. - Извинявай зетко - казва тъщата - мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии, с ятагани и кажат - момче, опъвай бабата или ти режем главата - ти к’во ша прайш? - Ами бабо, к’во да правя, мил ми е живота. - Че к’во чакаш тогава, турци ли да дойдат? - Ало, центъра за управление на полетите! Обадете се, имам проблем! - Тук центъра. Какъв е проблемът? - Към нашата станция се приближава някакво НЛО и ни фотографира. Какво да правим? - Усмихвайте се, драги, усмихвайте се...