Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Зайо Байо, що са катериш на тоя бор? - Бабо Мецо, за круши отивам. - А бе заек, кво ма бъзикаш, тва е бор к’ви круши ще береш?!? - Хехе, няма страшно, аз си нося.
Семейни 3,217 прегледа
Следващ →

Още вицове