Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама пенсионери. Единият пита: - Как живееш? Другият отвръща: - Като молец! - В какъв смисъл? - Ами, балтона вече го изядох, сакото изядох, сега дояждам панталоните...
Любими Герои 3,304 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира шофьор. - Господине Вие сте пиян! - Не е верно не съм пил беее. - Я ми лахнете... Абе как може четирима човека да седите зад волана и да карата колата?? - А вие какво сте ни обкръжили, като че ли ше ни трепете??? - Ти поиска ли разрешение от баща ми за нашия брак? - Да, обадих му се по телефона. - И какво каза той? - "Не знам, кой се обажда, но съм съгласен." В една лудница директора решил да пусне един луд на свобода. Накарал ги всеки да напише по един роман и казал че ще пусне пациента с най-хубавия роман. На другия ден само един луд бил написал роман. Директора започнал да чете.. "Един конник препускал в полето... Тъгъдъг, тъгъдът, тъгъдъг, тъгъдъг...". И така до стотната страница. И там романа завършва - "и конникът стигнал в селото" Ако кучето ви лае на задната врата, а жена ви крещи на предната, кой от двамата ще пуснете пръв? - Кучето, разбира се. То поне ще млъкне, когато влезе. - Благодаря за танца, госпожице. - Какъв танц? Аз просто към изхода се изнасях.