Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама перничани си говорят: - Брато, каква порода ти е кучето? - Самоуед! - Да бе...въртоуед!
Разни 1,535 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кучето си мисли:" Ето моя собственик...Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!" Котаракът си мисли" Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ... Сигурно аз съм Бог!" Минувач спира пийнал мъж: - Извинете, знаете ли къде е улица "Осми март"? - "Осми март"? - замисля се пийналият. - А коя година? - Защо Станишев не обяви лично промените в правителството? - Защото не е правил той промените. В началото на учебната година директорът на училището събрал възпитаниците си и запроизнасял реч: - Бих искал да помните, че това училище е вашето училище, а не моето. Ако драскате по чиновете, вие драскате по вашите чинове, а не по моите. Ако бягате от часовете и не учите, вие вредите на вашата репутация, а не на моята. Той продължил така, наблягайки, че животът не трябва да се живее себично - в отношение на мое и твое, а трябва винаги за нещата да се мисли като за наши. Когато свършил, едно момче се приближило до него и рекло: - Това бе добра реч, господин директоре. Мислех са за това, което казахте, и се чудех дали бихте ми дал една от НАШИТЕ цигари? Директорът се усмихнал и отвърнал: - Разбира се, ако ти ми дадеш 3 от НАШИТЕ левчета! Бяла жена ражда негърче. Виждайки бебето в ръцете на акушерката, казва с усмивка: - Моят мъж ще е много доволен! Толкова обича черния хумор!!!