Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена си поумразнали и се договорили да се разделят за една година,но при всяка изневяра да заделят по едно бобено зърно! Минала годината! Мъжът се прибрал с две кила боб. Жена му влязла с зърна боб в едната 6епа. -Жено, ма ти много малко си се ебала ма. -рекъл мъжът, а тя: -Не бе, мъжо - тира с боба е пред блока...
Семейни 1,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

- От къде имаш канарче? - Специално летях до Канарските острови и си го донесох от там. - А в зоомагазина на Женския пазар е пълно с такива! - Възможно е, но ти опитвал ли си някога да паркираш там?! Жената си мисли, че съм с любовницата. Любовницата - че съм с жената. А аз съм при мама и щастливо пия чай. Ефект от прехода към компютъризация - сега десет хиляди души трябва да работят сто години, за да направят толкова грешки, колкото една добра машина за секунда. Руските автомобили по-бързо ръждясват, защото в тях по-често плачат. Загубил се един гърбав през нощта в гората, седнал под едно дърво да прекара нощта! Изведнъж изпод дървото се чуло: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Да - отговорил гърбавият. -Дай ми я на мене тогава - казал гласът и гърбицата мигом изчезнала. На другият ден се прибрал човека, срещнал свой познат, който бил съкат и му разказал за чудотворното дърво. Съкатият решил и той да отиде. Паднала нощта, намерил той дървото, седнал и зачакал. По едно време се чул глас: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Не, аз съм сакат. -На ти тогава и една гърбица!