Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: Защо блондинките не ходят да се молят в църквата? Отговор: Защото като застанат на колене им се отваря устата.
Разни 1,785 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей лежал до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: - К”во искаш ти, бе? - Да пия! - отвърнал човекът. - Ами пий бе, що се биеш?! Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва: - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи. - Добре, а аз се обзалагам че няма да скочи - казва блондинката. След 5 минути главния герой скача. Блондинката подава парите на брюнетката, а тя и казва: - Не мога да ти взема парите аз съм гледала този филм и преди. Тогава блондито отговаря: - То и аз съм го гледала преди, но мислех, че няма да скочи отново! ... Диалог в кабинета на гинеколога: - Докторе, защо така ме гледате? Намерихте ли нещо? - Не разбрах. Какво сте изгубили там? - Бабо, ела да си играеш с нас! Ще играем на мечки в зоологическата градина. - А аз какво ще правя? - Ти ще бъдеш бабата, която през цялото време ще подхвърля бонбони на мечките. Най-великите ни изживявания са нашите най-тихи мигове. Фр. Ницше