Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Термина "черна дупка" не е политкоректен, предлага се да се замени с "афроотверстие".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Въпрос: Защо блондинките не ходят да се молят в църквата? Отговор: Защото като застанат на колене им се отваря устата.
Разни
03.10.2017
1,785 прегледа
Следващ →
Още вицове
Някакъв човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей лежал до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: - К”во искаш ти, бе? - Да пия! - отвърнал човекът. - Ами пий бе, що се биеш?!
Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва: - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи. - Добре, а аз се обзалагам че няма да скочи - казва блондинката. След 5 минути главния герой скача. Блондинката подава парите на брюнетката, а тя и казва: - Не мога да ти взема парите аз съм гледала този филм и преди. Тогава блондито отговаря: - То и аз съм го гледала преди, но мислех, че няма да скочи отново! ...
Диалог в кабинета на гинеколога: - Докторе, защо така ме гледате? Намерихте ли нещо? - Не разбрах. Какво сте изгубили там?
- Бабо, ела да си играеш с нас! Ще играем на мечки в зоологическата градина. - А аз какво ще правя? - Ти ще бъдеш бабата, която през цялото време ще подхвърля бонбони на мечките.
Най-великите ни изживявания са нашите най-тихи мигове. Фр. Ницше