Блондинка, брюнетка и червенокоса в АГ-то.
- Аз сигурно ще имам момче, защото бях отгоре. - казва
брюнетката.
- Аз сигурно ще имам момиче, защото бях отдолу. - казва червенокосата.
Тогава блондинката се разревава.
- Защо плачеш??? - питат я те.
- Ами аз, не знам какво ще имам, защото бях по средатааа!
Според Слави Трифонов всички главни редактори в България си имали Генерален редактор - самия Генерал...
-----
Очаква се главните редактори да отрекат това твърдение, остава само да получат sms от Бойко Борисов с указания..