Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си.<BR>- Ооо, дядо, как си?<BR>- Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо?<BR>- Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата…<BR>Свалил той автомата и та-та-та - направил оградата на трески.<BR>- Брей, - казал дядото - ами тия чудесии по колана ти, к’ви са бе, сине?<BR>- Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната…<BR>Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната.<BR>- Брей, - рекъл пак дядото - що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал…<BR>- А, ами че тя кога умря, бе дядо?<BR>- Ами, в тоалетната беше…
Любими Герои 3,948 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо крият как ще изглежда интегралната бюлетина за изборите? 1)- Защото имало надпис на нея:"Благодарение на правителството на НДСВ"... 2)- За да не стигне времето за обучаване на електората на ДПС и Евророма.... ----- Малкия Иванчо казва на баща си: - Тате, искам пистолет! Бащата строго му казва: - Млъкни...знаеш кой командва?! Иванчо: - Разбира се, но ако имах пистолет... За заможни господа! Продава се семейство "до ключ" - красива жена, дете и тъща. Бай ганьо бъргарина, бай ганьо американеца и бай ганьо турчина отишли да изследват един връх. Видели едни стълби и решили да се изкачат по тях. Пред тях изкочила Баба Яга и казала: - Ако се изкачите по тях без да се засмеете от вицовете ми ще ви пусна, но ако се засмеете ще ви изям. Първи бил бай ганьо турчина и се засмял още на първата стълба и го изяла. Втори бил бай ганьо американеца и се засмял на втората стълба и го изяла. Последен бил бай ганьо българина. Той се засмял чак на деветата стълба. Баба Яга казала: - Но ти защо не се засмя, та аз избрах най-хубавите вицове? И Бай ганьо бъргарина казал: - Аз разбрах тогава първия виц. И Баба Яга го пуснала да си ходи. Когато гледате шефа, и искате да му кажете нещо "напротив", никога, ама никога не забравяйте за белия айфон на изплащане!