Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кажете ми, как да стигна до психиатрията? - Изгледай няколко латино сериала!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Отива мъж с една селска мома в едно готско варненско заведение. Идва сервитьора и пита какво ще желаят. Мъжът си поръчва едно малко уиски и една сода, а момата: - И за мен същото, ма ко може содата на върха на лъжичката!
Любими Герои
03.10.2017
3,295 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама ловци се изгубили в гората. Лутали се дълго, но не успели да се ориентират и единият предложил на другия: - Ще стрелям три пъти, може някой да ни чуе. Така и направил. Почакали половин час, но нищо не се случило. - Стреляй ти три пъти - казал единият, сега вече може да ни чуе някой. - Добре - отговорил другият, обаче имам само една стрела...
Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? - Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете... - А мислиш ли, че шарана помни?
- Нова вратовръзка? Ти ли си я купи? - Да. - Повече не прави така, помоли някой.
Между пияници: - Пешо, ти като отваряш вратата на кенефа, лампата светва ли? - Не, паля я с ключа. - Значи пак съм ти пикал в хладилника...
Попитали Асан: — Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? — Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш – купиш телевизор, работиш, работиш – купиш килим, работиш, работиш – купиш хладилник. А при демокрацията – работиш, работиш – продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш – продадеш хладилник.