Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. - По първия въпрос? - Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. - Добре, по втория въпрос? - Ами, разбирате ли, цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. - М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос - професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? - Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато... - Добре ще ви поскажа малко. Какво пиете? - Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички!
Студентски 3,708 прегледа
Следващ →

Още вицове

Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: — Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание! Един мъж загубил крака си и се наложило да му присадят женски. След време докторът го вижда и го пита: - Как е новото краче, слуша ли? - Всичко е наред докторе, но щом легна, веднага се вирва нагоре... Един се хвали: - Днес сутринта на тръгване преди работа пляснах жената по задника, а като се върнах още се тресеше задника й! - Аре стига, толкова ли е голям? - Не, днес бях на работа 20 минути... ---- Днес(19.12) "работния" ден на депутатите продължи под 30 минути и излязоха във коледна ваканция до...14-ти януари. Какво било "Лют като кантонерски петел"? Ами кантонерския петел бил толкова агресивен, че като минавал влака го кълвял, защото го мислил за червей. Звъннаха ми от посолството на Страната на Илюзиите. Казаха, че живея вече толкова дълго при тях, че получавам гражданство.