Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Волен Сидеров, за да не си губи градуса на дискусията в телевизионните дебати, по време на рекламната пауза си скубе косми от носа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Отишъл Адам при Господ. - Господи, защо си направил Ева толкова хубава? - За да я обичаш, Адаме. - Господи, а защо си я направил толкова глупава? - За да те обича, Адаме....
Разни
03.10.2017
1,687 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели отишли да ловят риба. Опънали палатките, запалили са огън, пийвали са си бирите и единия по едно време попитал другия: -Какво ли правят жените ни сега? Другия отговорил: -Или плетат или се ебат... Първия метнал въдицата, събрал багажа и хукнал да си тръгва и по това време другия го попитал: -Какво правиш? -Събирам багажа и ще тръгна към вкъщи... -Защо? -Защото моята жена не знае да плете...
Иванчо с Марийка пред киното. - Ето пак "Филмът е забранен за деца до 16 години!" - Аха, минахме се... можехме въобще да не си ставаме от леглото?!
- Господине, от днес нататък никакво пушене и пиене! И никакви жени! - Докторе, аз съм мъж. - Е - е, тогава... продължавайте да се бръснете.
Две приятелки си говорят: - Интересно, за какво си говорят мъжета, като са само мъжка компания? - За същото, за което и жените си говорят, като са само те. - Ау, това е ужасно!
Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: - Амии... ние имаме само 10 лева.. - Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! - Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!