Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл Адам при Господ. - Господи, защо си направил Ева толкова хубава? - За да я обичаш, Адаме. - Господи, а защо си я направил толкова глупава? - За да те обича, Адаме....
Разни 1,687 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели отишли да ловят риба. Опънали палатките, запалили са огън, пийвали са си бирите и единия по едно време попитал другия: -Какво ли правят жените ни сега? Другия отговорил: -Или плетат или се ебат... Първия метнал въдицата, събрал багажа и хукнал да си тръгва и по това време другия го попитал: -Какво правиш? -Събирам багажа и ще тръгна към вкъщи... -Защо? -Защото моята жена не знае да плете... Иванчо с Марийка пред киното. - Ето пак "Филмът е забранен за деца до 16 години!" - Аха, минахме се... можехме въобще да не си ставаме от леглото?! - Господине, от днес нататък никакво пушене и пиене! И никакви жени! - Докторе, аз съм мъж. - Е - е, тогава... продължавайте да се бръснете. Две приятелки си говорят: - Интересно, за какво си говорят мъжета, като са само мъжка компания? - За същото, за което и жените си говорят, като са само те. - Ау, това е ужасно! Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: - Амии... ние имаме само 10 лева.. - Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! - Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!