Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Невероятно самоуверен и горделив шеф на фирма събира служителите с признанието, че е сгрешил. - Вие сте сгрешили? - възкликва един от присъстващите. - Не може да бъде! - Да, - отговаря шефа. - Помислих, че съм сгрешил, но бях сгрешил.
Разни 2,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

След забраната за псуване по стадионите на дербито ЦСКА-Левски е имало по-малко от 10 000 запалянковци преди започването на мача. Засега само изгонвали запалянковците, които псуват. На полувремето била изгонена агитката на Левски, след като ЦСКА водеше с 2:0. След като Левски изравниха в 59-тата минута и агитката на ЦСКА е била изгонена. Докрая на мача псувни е имало само на терена. Останалата малобройна публика викаше на края на мача: "Горчиво!" При направена анкета относно псуването над 85 процента отговорили: "Че ако няма да псувам, защо въобще ще ходя на мача!" Зайо-Байо влиза в горската кръчма. Отива , тряска по тезгяха и вика: - Бабо Мецо,ДАЙ ЕДНА РАКИЯ!-на Меца не и станало приятно,но му дала.На следващия ден пак. - Бабо Мецо,дай една ракия!-и Зайо ударил по тезгяха.На третия ден , като ударил зайо по тезгяха и поискал ракия Баба Меца му рекла: - Слушай,Зайо!Давам ти ракията,ама ако още веднъж ми удариш тезгяха ще ти забода лапичката с ПИРОНИ! На следващия ден Зайо-байо влиза и пита: - Бабо Мецо,имаш ли пирони? - Нямам,Зайо. - Тогава ДАЙА ЕДНА РАКИЯ!и ударил по тезгяха! - Татко, ти си роден във Варна, мама в Силистра, а аз в София, нали така? - Да, момчето ми. - Колко е хубаво, че успяхме да се срещнем! Мъжът на една блондинка се прибира и я намира в истерия. Той я пита: - Скъпа, какво се е случило? Блондинката: - Представи си, извадих от хладилника ледчета, сложих ги в тенджерата с вода, а сега не мога да намеря нито едно! Двама приятели говорят: - Ти какво правиш след секс? - Заспивам, а ти? - Обличам се и бързо изчезвам, докато не си се върнал от работа.