Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Само да седнеш да работиш - и задължително някой ще те събуди!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Невероятно самоуверен и горделив шеф на фирма събира служителите с признанието, че е сгрешил. - Вие сте сгрешили? - възкликва един от присъстващите. - Не може да бъде! - Да, - отговаря шефа. - Помислих, че съм сгрешил, но бях сгрешил.
Разни
03.10.2017
2,370 прегледа
Следващ →
Още вицове
След забраната за псуване по стадионите на дербито ЦСКА-Левски е имало по-малко от 10 000 запалянковци преди започването на мача. Засега само изгонвали запалянковците, които псуват. На полувремето била изгонена агитката на Левски, след като ЦСКА водеше с 2:0. След като Левски изравниха в 59-тата минута и агитката на ЦСКА е била изгонена. Докрая на мача псувни е имало само на терена. Останалата малобройна публика викаше на края на мача: "Горчиво!" При направена анкета относно псуването над 85 процента отговорили: "Че ако няма да псувам, защо въобще ще ходя на мача!"
Зайо-Байо влиза в горската кръчма. Отива , тряска по тезгяха и вика: - Бабо Мецо,ДАЙ ЕДНА РАКИЯ!-на Меца не и станало приятно,но му дала.На следващия ден пак. - Бабо Мецо,дай една ракия!-и Зайо ударил по тезгяха.На третия ден , като ударил зайо по тезгяха и поискал ракия Баба Меца му рекла: - Слушай,Зайо!Давам ти ракията,ама ако още веднъж ми удариш тезгяха ще ти забода лапичката с ПИРОНИ! На следващия ден Зайо-байо влиза и пита: - Бабо Мецо,имаш ли пирони? - Нямам,Зайо. - Тогава ДАЙА ЕДНА РАКИЯ!и ударил по тезгяха!
- Татко, ти си роден във Варна, мама в Силистра, а аз в София, нали така? - Да, момчето ми. - Колко е хубаво, че успяхме да се срещнем!
Мъжът на една блондинка се прибира и я намира в истерия. Той я пита: - Скъпа, какво се е случило? Блондинката: - Представи си, извадих от хладилника ледчета, сложих ги в тенджерата с вода, а сега не мога да намеря нито едно!
Двама приятели говорят: - Ти какво правиш след секс? - Заспивам, а ти? - Обличам се и бързо изчезвам, докато не си се върнал от работа.