Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Невероятно самоуверен и горделив шеф на фирма събира служителите с признанието, че е сгрешил. - Вие сте сгрешили? - възкликва един от присъстващите. - Не може да бъде! - Да, - отговаря шефа. - Помислих, че съм сгрешил, но бях сгрешил.
Разни 2,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чипс с вкус на шунка е все едно лада с мирис на ферари. Иванчо не ходил два дена на училище и когато отишъл, учителката го попитала: - Иванчо, защо те нямаше два дена? - Ами госпожо, баба почина та за това! - отговорил й той. - А, така ли, тогава приеми моите съболезнования! -му казала госпожата. Но на другия ден учителката го попитала: - Иванчо, ти защо ме излъга за баба си? Снощи като минавах покрай вас я видях на прозореца? - А, госпожо, той татко нарочно я е подпрял, за да й тече пенсията! Един човек искал да се самоубива и решил да скача от моста. От долу стар рибар го видял и му казал: Ей я ела за малко. -Немога зает съм ще скачам.-отговорил самоубиеца. -Абе ела като ти казвам!-казал стареца. Отишъл нашия човек при стареца, и му казал: -Дотегна ми от живота ще скачам. А старецът му казал: -Я се пребери у вас седни, успокой се и прочети ей тази бележка. Човекът се прибрал и прочел "Няма да е все така!" Брей казал си човекък, то в това има смисъл, и се заловил за работа и натрупал състояние, фирми, коли, жени. И по едно време се сетил за стария рибар който му помогнал преди време с тази бележка. Отишъл при него и му казал: -Ей старче ти ми помогна сега ще ти купя яхта да ловиш риба, някоя къща да ти построя каквото кажеш, сега имам много пари. А старецът му казал: -Я се прибери у вас, отпусни се и си прочети бележката, ти май отдавна не си я чел. Блондинка влиза в магазин за платове. - Търся червен плат, ама да е много готин. Продавачът: - Имам, имам - разгъва един топ червен плат - Този е супер, френски, много модерен и скъп. - А, не! Не точно такова червено, искам по наситено! - Ама, разбира се... ето този - разгъва друг топ плат - Този е американски, също много модерен и скъп... - Абе, този цвят е хубав ама, няма ли някой по грапав.... - Имам, имам - разгъва трети топ плат - Специално за вас, от Индия... Така продължава няколко часа, продавачът разгъва около 20 топа плат, докато блондинката не възкликва: - Ето това е! Точно това ми трябва! Продавачът: - А, много ли ще вземете? Блондинката: - Ами не знам колко, но ще ви обясня. Значи, купих аз на сина си едно плюшено кученце, а той, палавника, да вземе да му откъсне езика... Три жени стоят и си говорят за болката - млада, на средна възраст и стара. Младата казва: - Най-голямата болка е когато те отварят! Втората пък казва: - Ооо, не мила, най-голямата болка е когато раждаш! А пък старата : - Това ващо не е никаква болка. Най-голямата болка е когато клитора ти се заплете във веригата на колелото !