Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж ненадейно се връща от командировка и какво да види?!?!?! Един лежи гол в спалнята, а жена му до него и го целува. Вади той пистолета от кобура и се прицелва в изплашения гол мъж, натиска спусъка обаче засечкааа!!! Вади той ловджиски нож, хвърляго по голия, той заляга и ножа се забива в стена до главата на жена му!!!! Голия се изправил и му вика: - Нищо не ти остана!!! Пробвай да ме мушнеш с рогата баджо !!!
Семейни 3,353 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай казва на презерватив: -Прикривай ме, влизам! Седят в бара лъв, вълк и свиня. Вълкът казва: - Когато почна да вия, цялата гора я е страх от мен. Лъвът казва: - Когато аз изрева, от мен се плаши цялата савана. Свинята, замислено пийва от чашата си и казва: - А аз трябва само да се изкашлям и целият свят трепери от страх. Един чукчи дървар отишъл в Москва да си купи моторна резачка. Влязал в магазина, харесал си една, продавачите му обяснили, че реже 5 кубика дърва на час, той я платил и си излязъл. След няколко дена се обадил в магазина и се оплакъл, че не може да отреже повече от 3.5 кубика дърва на час. Обяснили му, че производителя на машината и дава капацитет 5 кубика на час и няма начин да реже по-малко. След сдмица пак се обадил да се оплаче, че колкото и да се старае не може да отреже повече от 4 кубика за 1 час. Шефа на магазина изпратил двамата продавачи в тайгата да видят какъв е проблема. Чукчито решил да им покаже, приготвил дървата, запретнал ръкави, изпотил се здраво, но стигнал най-много до 4 и половина кубика. Продавачите се спогледали и единия казал на другия: - Абе, тоя ако вземе да включи мотора колко ли ще нареже ? Последни новини: Учените са открили гена, който отговаря за желанието на учените да търсят гени. Мъж и жена лежат на плажа. Мъжът проследява с поглед всяка минаваща покрай тях девойка. Жената не издържа тия му погледи и го сръчква в ребрата: - Пешо, не забравяй все пак, че си с мене! - Стига, ма, Марче. Това, че съм на диета, не означава, че не мога да разглеждам менюто...